Torebka damska nerka Ego torba przez ramię czarna zielona
Opis produktu


Torebka przez ramię, nerka renomowanej polskiej firmy EGO z najnowszej kolekcji w świetnym czarno zielonym zestawieniu kolorystycznym.
- Wysokość: 17
- Szerokość: 35
- Głębokość: 10
- Kolor główny: czarny
- Kolor dodatkowy: zielony
- Kolor okuć: złoty
- Ilość pasków: 1
- Maksymalna długość paska: 130
- Ilość komór: 1
- Materiał: Materiał ekologiczny
- Dominująca struktura materiału: gładka
- Sposób zamykania: zamek
- Kieszeń na telefon: tak
- Wielkość: mała nie mieszcząca A4
- Materiał usztywniony: nie
- Usztywnione dno: nie
- Pochodzenie: Produkt polski
Wykonana została z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Idealna na każdą okazję, na każde wyjście, uniwersalna.
Oryginalny model, który sprawdzi się w każdej okoliczności. Bardzo lekki oraz wygodny, waga 0,3 kg. Multikolorowy pasek z możliwością regulacji, maksymalna rozpiętość razem z nerką wynosi 165 cm.
KUPUJĄC W NASZYM SKLEPIE OTRZYMASZ ORYGINALNY PRODUKT RENOMOWANEJ MARKI


Wysokiej jakości złote okucia idealnie współgrają z całością. Z tyłu nerki znajduje się funkcjonalna kieszeń.
Jednokomorowy model z otwartą kieszonką na nieduży telefon lub inne kobiece drobiazgi. Wysokiej jakości czarna podszewka. Na załączonym zdjęciu portfel o długości 16 cm.








Parametry
Opinie
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.