Produkt niedostępny w tej liczbie
Dostępna ilość:
Pole wymagane
Torebka skórzana listonoszka renomowanej firmy EGO z najnowszej kolekcji w świetnym czarnym zestawieniu kolorystycznym.
Wymiary:
Wykonana została z najwyższej jakości skóry naturalnej licowej i zamszowej. Idealna na każdą okazję, na każde wyjście, uniwersalna. Boki i dno torebki zostały uszyte ze skóry licowej, natomiast front i tył ze skóry zamszowej.
Oryginalny model z ozdobnym łańcuszkiem z logo producenta w formie gustownej zawieszki. W załączeniu, szeroki multikolorowy pasek z możliwością regulacji, maksymalna długość to 130 cm. Dodatkowo odpinany uchwyt o długośći 48 cm, dzięki któremu torebka wygodnie leży w dłoni lub na ramieniu. Wysokość krótszego uchwytu to 18 cm.
Jednokomorowy model zamykany na zamek. W środku dodatkowe kieszenie, jedna otwarta na telefon lub inne kobiece drobiazgi, oraz druga zamykana na zamek błyskawiczny. Komora przedzielona jest przegródką pozwalającą utrzymać idealny porządek w torebce również zamykaną na zamek. W środku wysokiej jakości podszewka. Torebka mieści duży portfel, na załączonym zdjeciu o długości 18,5 cm.
Wysokiej jakości złote okucia idealnie współgrają z całością. Z tyłu listonoszka posiada dodatkową kieszeń.
Specyfikacja
Stolica Polski
Twoja ocena
Menu